Unia Leszno

Jesteśmy Sponsorem Strategicznym najbardziej utytułowanego klubu żużlowego w Polsce

Nasza sportowa pasja wraz z miłością do sportu i Unii Leszno zaowocowała strategiczną umową sponsorską. Wyrażamy ogromną radość z możliwości współpracy pomiędzy naszą firmą i najbardziej utytułowanym klubem w Polsce.

Stainer Unia Kolejarz Rawicz

2 grudnia 2017 roku to wyjątkowy dzień w historii polskiego speedway-a. W tym dniu na hali I LO w Rawiczu zaprezentowano dwa zespoły: FOGO Unia Leszno i Stainer Unia Kolejarz Rawicz, które staną do walki w sezonie 2018.

STAINER jako sponsor tytularny Kolejarza wspiera młodych ambitnych zawodników!

Stainer Polonia Leszno

7 września 2017 r. na oficjalnej konferencji prasowej zaprezentowana została nowa nazwa sekcji piłkarskiej KS „Polonia Leszno 1912”- jednego z najstarszych bo ponad 100 letnich klubów piłki nożnej w Wielkopolsce. Firma Stainer Sp. z o.o. została sponsorem tytularnym klubu. Wierzymy, że dzięki Naszemu wsparciu Stainer Polonia Leszno wywalczy awans do III ligi.

MTS Pawłowice

Firma Stainer Bauchemie od 2017 roku sponsoruje reaktywowaną drużynę ambitnych piłkarzy MTS Pawłowice Sekcja Seniorska. Większość piłkarzy, którzy tworzą nową drużynę to byli zawodnicy GKS-u Krzemieniewo. Wzmocnieni przez wychowanków MTS-u tworzą naprawdę silną, młodą i perspektywiczną ekipę. Trzymamy kciuki za MTS - wierzymy, że dzięki Naszej pomocy drużyna będzie się pięła po drabinie sukcesów coraz wyżej!