Stainer Bauchemie

Stainer Bauchemie - jesteśmy producentem chemii budowlanej na terenie Unii Europejskiej. Stawiamy na niemiecką jakość; wprowadzając na rynek produkty, oparte o najnowocześniejsze technologie, spełniamy wszystkie wymogi i normy europejskie.

Jako swój główny cel stawiamy najwyższą jakość produkowanych materiałów, obsługę i fachowe doradztwo. Nad kontrolą jakości nieustannie czuwa zakładowe laboratorium z wykwalifikowaną kadrą specjalistów, a także certyfikowane jednostki badawcze.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalistyczne produkty takie jak, tynki, farby, grunty, kleje i zaprawy, a także aprobowane systemy ociepleń. Cały czas pracujemy nad wdrożeniem nowych produktów i innowacyjnych technologii, które opieramy na świadomej polityce proekologicznej.

Przedstawiciele handlowi na terenie całego kraju, profesjonalne studia kolorów, komputerowy system projektowania elewacji, 6 lat gwarancji i doskonały serwis przed i posprzedażowy, to najważniejsze atuty które wyróżniają nas na tle konkurencji, dlatego z przyjemnością zapraszamy do naszych autoryzowanych punktów sprzedaży, mieszczących się na terenie całego kraju.

Jesteśmy podmiotem odpowiedzialnym społecznie, który w swoich działaniach łączy dbałość o warunki pracy i relacje wewnątrz firmy oraz dialog z otaczającą nas społecznością i środowiskiem biznesowym. Wspieramy lokalną przedsiębiorczość jak również inicjatywy socjalne, które mają na celu podniesienie atrakcyjności naszego regionu.

Zostaliśmy sponsorem pierwszego koncertu Luxtorpedy w Lesznie, którego dochód z biletów został przekazany na rzecz stowarzyszenia "Razem z Nami". Dołączyliśmy do grona fundatorów konkursu "Pomysł na Biznes" organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu. Ponadto aktywnie angażujemy się we wsparcie lokalnych wydarzeń kulturalnych takich jak np. "Dni Osiecznej", czy "Leszno Barok Plus Festiwal".

Jakość

Przeprowadziliśmy adaptację niemieckiego know-how na rodzimym rynku. Posiadamy zarówno własną linię technologiczną, jak i rozległą sieć sprzedaży. System europejskich audytów pozwala nam zachować doskonałą jakość produktów.

Cena

Innowacyjne metody produkcji i sprzedaży naszych wyrobów pozwalają nam zachować minimalny poziom cen w stosunku do ich najwyższej jakości. Posiadamy atrakcyjną ofertę rabatową dla każdej grupy odbiorców.

Gwarancja

Jakość naszych produktów jest gwarantowana zarówno na poziomie produkcji przez Instytut Techniki Budowlanej, jak i wykonania przez Stainer Zertifikat. Dysponujemy gronem certyfikowanych wykonawców, których praca objęta jest 6-letnią gwarancją.